Jak wygrać w lotto?

Wstajesz rano i dotykasz stopą zimnej podłogi. Idziesz do łazienki i zmęczony spoglądasz w lustro. Bierzesz prysznic i namydlasz się szarym mydłem. Myślisz sobie, że szare jest dobre dla skóry, jednak dobrze wiesz, że wybierasz je dlatego, że jest tańsze od tych innych ładnie pachnących. Wtedy pojawia się w twojej głowie pytanie – jak wygrać w lotto. Po porannej toalecie zmierzasz do kuchni. Wyciągasz bochenek chleba i myślisz tylko o tym, dlaczego ten bochenek kosztuje już 5 złotych. Chętnie posmarowałbyś ten drogi bochenek masłem, ale masło to już rarytas – notabene 6 zł. Sięgasz więc do lodówki po margarynę. Niby o smaku masła. W twojej głowie pojawia się znowu to samo pytanie, co zrobić i jak wygrać w lotto.

Jak wygrać w lotto?

Jak wygrać w lotto?Jedziesz do pracy. Porsche to nie jest, ale stary polonez też daje radę. W końcu dojeżdżasz do pracy. I tak dzień po dniu, miesiąc po miesiącu, rok po roku. Nawet nie wiesz kiedy ten czas mija. Rutyna, nudne życie, depresja. W pracy siedzisz 8 godzin. Czasem dłużej jeżeli trzeba zostać i zrobić nadgodziny. Do domu wracasz zmęczony. Nie masz siły na rozrywki, marzysz tylko o weekendzie. Ale weekend wcale nie jest lepszy. A to trzeba posprzątać, zrobić pranie, zakupy. Przechodzisz pomiędzy półkami w supermarkecie i zastanawiasz się dlaczego co tydzień wydajesz co raz więcej, skoro nie kupujesz więcej niż zwykle. I znowu ten sam głos w głowie. Jak wygrać w lotto.

Dobrze wiesz, że gdybyś wygrał w lotto, twoje życie zmieniłoby się diametralnie

Zamiast margaryny, byłoby masło, zamiast pracy której nienawidzisz, wakacje w tropikach, zamiast sobotniego sprzątania, wielka willa z basenem i gosposia. Życie byłoby piękne. Problem jest tylko jeden, że nie wiesz jak wygrać w lotto. Przechodzisz więc obok kolektury i kolejny raz zadajesz sobie pytanie, co zrobić i jak wybrać w lotto. Wracasz więc do domu, na kolację kanapka z mortadelą. Siadasz przed telewizorem i oglądasz bogatych ludzi na szklanym ekranie. Oglądasz ich wielkie domy, podziwiasz ich podróże. Oglądasz celebrytów w wystawnych strojach. Czy wiesz, że taki celebryta, nigdy nie pojawia się dwa razy w tym samym ubraniu? A ty? pamiętasz kiedy ostatni raz kupiłeś coś dla siebie? Nowe buty? Nowy garnitur? Ale nie byle jaki, tylko taki szyty na miarę, buty z wężowej skóry. Nie pamiętasz bo nigdy tego nie zrobiłeś. Gdybyś tylko wiedział jak wygrać w lotto. Ja to wiem i mogę się z tobą tą informacją podzielić. Na początek kup los i uwierz, że ci się uda.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here