GIRLS CAMP - OBÓZ DLA DZIEWCZYN NA MAZURACH

Girls Camp – czyli obóz dla dziewczyn w wieku od 8 do 13 lat, to gwarancja świetnej zabawy i błogiego, wakacyjnego odpoczynku w najlepszym, bo dziewczyńskim gronie! Co będziemy robiły? Wspólnie przyrządzimy przepyszne imprezowe przystawki, urządzimy artystyczny piknik i mistrzostwa gry w darta, „odkurzymy” stare, zapomniane już gry podwórkowe, w które lata temu grywały nasze babcie, nauczymy się strzelania z łuku, chodzenia po linie, żonglowania i gry na Bum Bum Rurkach, stworzymy letnie perfumy według własnej kompozycji, niepowtarzalne tatuaże z naturalnej henny, i dekoracje, które sprawdzą się podczas każdej imprezy. Mimo napiętego programu zajęć, każdego dnia po obiedzie znajduje się czas na odpoczynek, telefony do rodziców i chillout przy dobrej muzyce na boisku, placu zabaw, albo klimatycznych, drewnianych wiatkach między domkami.

Grzechem byłoby nie skorzystać z bliskości tak pięknego jeziora, dlatego „posmażymy się” na plaży, zagramy w wodną piłkę, urządzimy wodne igrzyska, popływamy na deskach skimboardowych i SUP-ach, czy… pobiegamy po wielkiej, pływającej macie! Każde zajęcia nad wodą odbywają się oczywiście pod czujnym okiem ratownika. Obóz dla dziewczyn ma wręcz nieograniczoną liczbę atrakcji.

Oprócz tego podczas obozu dla dziewczyn “Girls Camp” urządzimy szaloną koloriadę, bitwę na balony z wodą, wieczór filmowy, biesiadę przy ognisku, czy grę miejską i terenową, a także wybierzemy się po dawkę adrenaliny na największy w Europie tor tubingowy oraz do parku linowego. Nasz obóz zakończy szalona dyskoteka z karaoke i pokazem zdjęć oraz filmów z całego obozu dla dziewczyn. Tu młode uczestniczki spróbują wielu przygód, nauczą się nowych rzeczy, odbędą ciekawe warsztaty z różnych dziedzin, będą miały zajęcia artystyczne, muzyczne i teatralne zależnie od zainteresowań, ale też będą mogły sporo popływać w jeziorze, spróbować wielu sportów wodnych i nowych zabaw grupowych.

Na obóz dla dziewczyn istnieje możliwość zakupu dojazdu i powrotu kolonijnego z wybranych miast w Polsce pod opieką konwojentów oraz dodatkowych zajęć takich jak:

  • warsztaty origami
  • warsztaty garncarskie
  • wycieczka kajakowa
  • paintball
  • strzelnica ASG
  • budowa latawców

Obóz dla dziewczyn “Girls Camp” to gwarancja wyjątkowej atmosfery, wspaniałych wspomnień, cudownych znajomości i doświadczeń!

GDZIE MIESZKAMY?

Mieszkamy w Hartowcu – małej, wyjątkowo urokliwej miejscowości położonej w województwie warmińsko-mazurskim, w przepięknym, zadbanym ośrodku tuż nad brzegiem czystego jeziora. Do naszej dyspozycji pozostają sale zajęciowe, boiska, plac zabaw i prywatna, bezpieczna plaża z wyznaczonymi kąpieliskami, strzeżona przez ratownika. Teren ośrodka jest ogrodzony, monitorowany oraz strzeżony przez ochroniarzy, a o bezpieczeństwo i dobry humor wszystkich uczestników dba wykwalifikowana, pełna pasji do pracy z dziećmi, kadra wychowawcza i instruktorska.

Podczas dziesięciodniowego turnusu mieszkamy w czteroosobowych, drewnianych domkach z łazienkami. Pyszne, świeże posiłki przygotowywane przez miejscowe kucharki jemy cztery razy dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja, z których pierwszy i ostatni podawany jest w formie szwedzkiego stołu, z którego nawet największy niejadek wybierze coś dla siebie). Dostęp do wody mineralnej ze specjalnego dystrybutora jest nieograniczony. Istnieje również możliwość zgłoszenia (przy zapisie na obóz) diety wegetariańskiej lub bezglutenowej.

Na pewno warto wybrać tego typu wakacje dla dziecka. Koszt obozu to około 1700 – 1900 zł, proponowane są dojazdy z różnych miejscowości, a dla chętnych – dodatkowe zajęcia i fakultety do dokupienia. Zapisywać się można już w zimę, wiosną są zwykle jeszcze miejsca, a ostatnie dni zapisów zwykle przypadają na maj. Czasem na niektórych wyjazdach są organizowane promocje last minute w przypadku gdy zostanie kilka miejsc wolnych – wówczas kolonię można zakupić  jeszcze w czerwcu. Jednak kto pierwszy, ten lepszy – decyduje bowiem kolejność zapisów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here