Joie - foteliki i wózki

Trudno jest znaleźć dobrą firmę produkującą wysokiej jakości wózki dziecięce czy foteliki. Trudno, ponieważ każdy producent będzie za wszelką cenę zachwalał swój produkt, nawet jeśli ma on jakieś wady lub niedociągnięcia. Trudno się dziwić takiemu zachowaniu, każdy chce sprzedać swój produkt. Niestety, konsumenci są bezlitośni, wystarczy jedna wpadka.

Firma Joie jest międzynarodową grupą przyjaciół, którzy dzielą się swoimi pomysłami i produktami z rodzicami na całym świecie. Ich produkty cechują wysokie standardy w zakresie projektowania, technologii i co najważniejsze, w zakresie bezpieczeństwa. Produktami tej firmy są wózki, foteliki samochodowe oraz akcesoria potrzebne przy opiece nad niemowlęciem typu kojce, leżaczki, foteliki do karmienia. Jednym słowem ich produkty mają sprawić, aby codzienne życie rodzica stało się łatwiejsze.

Askot.pl – na tej stronie, możemy dokładnie zapoznać się z ofertą firmy. Wśród wózków znajdziemy wózki głęboko spacerowe 2w1 i 3w1, bliźniacze, spacerowe, ale i również możemy zakupić gondolę lub samo siedzisko do spacerówki. Sklep posiada bogatą gamę akcesoriów wózkowych od adapterów, śpiworków, toreb aż do parasolek. Naprawdę jest w czym wybierać i w zasadzie można znaleźć tutaj wszystko, co ułatwi i uprzyjemni spacery z dzieckiem. Jeśli chodzi o foteliki to znajdziemy tutaj podział na grupy według wagi dziecka, dzięki czemu zyskujemy pewność, że produkt jest dopasowany do naszego malucha. Znajdziemy tu foteliki montowane tyłem oraz przodem do kierunku jazdy, z bazą isofix, mające możliwość rozłożenia do spania, a także rosnące razem z dzieckiem. Do fotelików dodana jest kategoria akcesoria.Tutaj znajdziemy lusterka montowane tak, aby sprawdzić co się dzieje z naszym szkrabem, żaluzje przeciwsłoneczne, organizery na zabawki i potrzebne rzeczy typu napój, mokre chusteczki czy zapasowa pieluszka. W tym sezonie, podczas spacerów można spotkać bardzo dużo wózków marki Joie zwłaszcza spacerowych, co świadczy o tym że wózek Joie jest bardzo popularny wśród mam, a co za tym idzie jest wysoka jakość.

joie litetrax

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here