koszulki piłkarskie z nadrukiem

Każdy amatorski lub półprofesjonalny klub sportowy musi mieć w czym grać. Wszyscy z jedenastu piłkarzy na boisku musi mieć specjalne obuwie do grania, czyli korki, potrzebuję mieć getry, ochraniacze oraz koszulkę i spodenki. Bramkarz dodatkowo musi mieć rękawice. Wszystko to jednak trochę kosztuje i taki amatorski klub może nie być wstanie sobie sponsorować wszystkiego co jest im potrzebne. Wiemy również z naszego doświadczenia, że dla takich klubów ciężko jest znaleźć kogoś kto, to wszystko im kupi. Jest jednak pewien sposób, który bardzo może pomóc skompletować potrzebujący sprzęt, bez większego wkładu finansowego. Mianowicie koszulki piłkarskie z nadrukiem.

Koszulki piłkarskie z nadrukiem

Zainwestowaliśmy w kilka koszulek z nadrukowaną nazwa naszego klubu i z naszym logo. Po tym jak dostaliśmy te koszulki nie użyliśmy ich do własnych celów, a wystawiliśmy je na sprzedaż w naszym lokalnym sklepie, po cenie kilkanaście złotych większej niż sami na nie wydaliśmy. Po czym powtórzyliśmy to kilkukrotnie, ponieważ koszulki piłkarskie z nadrukiem spodobały się szczególnie młodszemu pokoleniu z naszego miasteczka. Takim sposobem, po pół roku i kilkudziesięciu sprzedanych koszulkach mogliśmy zakupić kompletny sprzęt dla naszej podstawowej jedenastki. Oczywiście nie udałoby się to, gdyby nie pomoc naszych przyjaciół i rodziny, którzy jako pierwsi zakupili te koszulki i polecili dla swoich znajomych, żeby kupowali je swoim dzieciom. Myślę jednak, że każdy z nas ma takich przyjaciół i rodzinę, więc nie będzie problemem sprzedaż takich koszulek.

Jak sfinansować zakup sprzętu piłkarskiego dla zespołu?

Kolejnym sposobem z którego my osobiście nie korzystaliśmy, ale jednak podobno bardzo dobrze działał i był polecany przez wiele osób, to postawienie puszki lub jakiegoś pudełka przy wejściu na lokalny stadion lub orlik, zależy gdzie gramy. Każda osoba, która będzie wchodzić, żeby obejrzeć nasz mecz, będzie mogła wrzucić parę złotych na rozwój klubu. Po pewnym czasie, również w taki sposób jesteśmy w stanie zarobić odpowiednią sumę, aby zakupić całej drużynie sprzęt. Jednak wydaje mi się, że może to być dłuższy proces. Jest jeszcze jedna metoda której jednak bardzo nie polecam, ponieważ nie lubię takich metod, ale każdy lubi coś innego, więc może wam przypadnie do gustu. Mianowicie sprzedaż biletów przed meczami waszej amatorskiej ligi. Powiedzmy, że bilet kosztowałby 2 lub 5 złotych.

Kiedy co tydzień na nasz mecz przyjdzie powiedzmy 50 osób, mamy już kwotę na kilka rzeczy dla jednego piłkarza. Powtarzając ten zabieg co tydzień ubieramy odpowiednią sumę. Do tego można również wprowadzić sprzedaż przekąsek czy picia podczas meczu. To kolejny dodatkowy dochód, dzięki któremu, jeszcze sprawniej i szybciej uzbieramy konkretną sumę. Wszystkie te sposoby wymagają jednak chęci że strony piłkarzy. Wszyscy musimy się zmobilizować i pomóc w przygotowaniu takich akcji. Przede wszystkim jednak każdy z osobna musi chcieć czegoś takiego. Te sposoby pozwolą nam na zakup sprzętu bez praktycznie żadnego wkładu finansowego. Będziemy więc mogli się cieszyć sprzętem praktycznie za darmo.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Następny artykułKoszulki militarne

3 KOMENTARZE

  1. Tez mam takie pytanie. Ja prowadze amatorski zespoł młodzików. POtrzebuje 15 zestawów koszulek z numerami i logo druzyny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here