tanie koszulki męskie

Często mężczyźni udający się do sklepów ze swoimi drugimi połówkami stają przed trudnymi decyzjami. Kobieta z 8 rzeczami w przymierzalni, a przymierzenie jednej rzeczy zajmuje jej około 5 minut, spędzi około 40 minut. Dla faceta to czas nic nie robienia i czekania. Wtedy zazwyczaj udają się do działu męskiego gdzie mogą poszukać czegoś dla siebie. Zawsze jest to lepsze niż siedzenie, a jak nie ma pufy to stanie i czekanie na swoją ukochaną. Zazwyczaj jeśli mężczyzna idzie już do sklepu i coś przymierza to cena nie musi być jakaś wysoka. Jeśli wybieramy t-shirt to zazwyczaj w dziale tanie koszulki męskie. Taka jest prawda gdyż kobiety muszą wyglądać pięknie i elegancko codziennie, a mężczyzna od czasu do czasu.

Tanie koszulki męskie

Zatem kobieta nie będzie raczej patrzyła na cenę tylko na wygląd i jeśli z tych wcześniej wspomnianych 8 ubrań, któreś zwróci mocniej jej uwagę to wtedy spojrzy na cenę czy może to wziąć. Mężczyźni działają trochę inaczej i najpierw patrzą na cenę czyli na co ich stać. Następnie dopiero na to co im się podoba. Sklepy zauważyły te zależności i jeśli asortyment jest ustawiony tak, że żeby przejść do męskiego działu najpierw musimy przejść przez damski. Nawet jeśli mężczyzna czegoś szuka to zazwyczaj przy przechodzeniu przez damski dział kobieta coś zauważy i pójdzie przymierzyć. Również ceny ustalane są pod różne płci. W męskim dziale możemy często znaleźć promocję na przykład koszulka za 15 złotych i zazwyczaj właśnie tam faceci będą szukać ubrań dla siebie.

Dlaczego tak się dzieje? A to dlatego, że mężczyźni wiedzą, że muszą zadbać o kobiety i wolą sobie zakupić coś tańszego, a w tym czasie kobieta będzie mogła kupić sobie coś droższego. Idealnie tutaj pasuje przysłowie, wilk syty i owca cała. W tym wypadku owcą jest mężczyzna, a kobieta wilkiem. Tanie koszulki męskie na stałe wpisały się w asortyment wielu sklepów. Nawet te internetowe zachęcają do wchodzenia na ich strony właśnie takimi sloganami. Jeśli spojrzymy na największe sklepy internetowe to tam markowe ubrania dla mężczyzn są naprawdę tanie.

To właśnie cena jest głównym haczykiem na facetów. Niektórzy pomyślą, że to dość płytkie ale jak pokazują wyniki sprzedaży sklepów, które poddały się temu trendowi i mają w swojej ofercie tanie koszulki dla facetów to wyniki ze sprzedaży są na bardzo wysokim poziomie. Wiadomo, że sklep który z założenia jest dla wyższej sfery, nie będzie sprzedawał tanich ubrań i taki także na rynku się utrzyma.

Kryterium ceny

Można więc rzec, że tanie koszulki męskie zapanowały trochę rynkiem i są na stałe wypisane w asortyment sklepów raczej ze średniej półki. Mężczyźni decydują się na zakup tych koszulek, ponieważ ich głównym kryterium jest cena, a nie wygląd. Wielu mężczyzn woli zakupić droższą sukienkę swojej drugiej połówce niż sobie koszulkę, która będzie bardzo droga. Zazwyczaj tańsze koszulki nie odstają mocno jakością od tych droższych i dlatego mężczyźni nie zwracają, aż tak bardzo uwagi jak ktoś powie, że nosi tanie rzeczy. Myślę, że zakup tanich koszulek nie jest czymś ujmującym i sam osobiście też wolę tańsze.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKoszulki militarne
Następny artykułBluzeczki

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here