Telefonia komórkowa u dostawców Internetu w Poznaniu

Jeśli jesteś mieszkańcem Poznania i niedługo wygasa twoja umowa z operatorem telefonii komórkowej, powinieneś rozważyć przeniesienie numeru do swojego dostawcy Internetu. Takie posunięcie może mieć kilka korzyści. Nie powinieneś mieć też żadnych problemów formalnych, bo przeniesienie numeru jest dziś proste i wygodniejsze, niż może się wydawać.

Skąd telefonia komórkowa u poznańskich dostawców Internetu?

Dostawcy Internetu, którzy działają lokalnie na terenie Poznania, jak INEA czy Vectra, nie mają zasięgu obejmującego całą Polskę, a mimo to można do nich przenieść usługi telefonii komórkowej, mając zasięg także poza granicami Wielkopolski. A to dlatego, że dostawcy korzystają z nadajników ogólnopolskich operatorów – na przykład INEA działa na infrastrukturze Play. To rozwiązanie sprawia, że ich zasięg jest taki sam, a jakość połączeń niczym się nie różni. Dlaczego więc decydować się na takie rozwiązanie? Bo to może się po prostu opłacać.

Telefonia komórkowa od dostawcy Internetu – tańsze rozwiązanie?

Jeśli twój dostawca Internetu ma w swojej ofercie także telefonię komórkową, przeniesienie numeru do niego może być korzystne finansowo. Rozszerzenie zakresu świadczonych usług sprawi, że cena za każdą z nich będzie niższa. Innymi słowy: im więcej kupujesz, tym niższą cenę możesz uzyskać za pojedynczą usługę. Podobnie dodać możesz na przykład telewizję kablową i suma tych trzech mediów też będzie niższa, niż gdybyś opłacał je u różnych dostawców.

Warto też zauważyć, że opłacanie jednego rachunku jest zwyczajnie wygodniejsze. Nie trzeba pamiętać o różnych opłatach, które mają różne terminy do zapłaty. Wystarczy jeden rachunek, który rozwiązuje płatności za wszystkie media.

Przeniesienie numeru do dostawcy Internetu – jak to zrobić?

Przeniesienie numeru do dostawcy Internetu jest bardzo proste. Skontaktuj się ze swoim dostawcą i powiedz mu, że chciałbyś do niego przenieść swój numer. Dostawca sam się wszystkim zajmie, przygotuje odpowiedni wniosek, który będziesz musiał tylko wypełnić – a resztę formalności załatwi za ciebie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here