Jak doładować konto w Play

Doładowanie konta w sieci Play nie jest skomplikowane, zatem z wykonaniem tej czynności powinna bez problemu poradzić sobie każda osoba, tym bardziej, że istnieje kilka sposobów zasilenia konta.

Jak doładować konto w Play?

Doładowanie przez Internet

Jest to pierwszy i najszybszy sposób doładowania konta Play na kartę. Wystarczy zalogować się na stronie swojego banku, wybrać opcję: doładowanie telefonu, a następnie wpisać swój numer telefonu i zatwierdzić wykonanie operacji. Jeśli jednak ktoś nie posiada internetowego konta w banku lub nie chce się do niego logować, może wejść na stronę internetową doladujtelefon.pl, wybrać sieć, kwotę doładowania i postępować według wyświetlanych wskazówek. System od razu weryfikuje czy numer na pewno należy do sieci Play oraz czy nie popełniliśmy błędu, uzupełniając dane. Ten sposób doładowania telefonu jest przede wszystkim bardzo komfortowy, ponieważ nie wymaga wychodzenia z domu.

Doładowanie konta w salonie Play

Jak doładować konto w PlayWszystkie osoby, które cenią sobie bezpośredni kontakt z konsultantem, nie wiedzą jak doładować konto w Play lub które po prostu często przechodzą obok punktu sprzedaży, mogą o pomoc poprosić konsultanta. Wystarczy podać mu numer telefonu, który chcemy doładować, kwotę doładowania oraz od razu zapłacić, a w przeciągu kilku lub kilkunastu sekund pieniądze znajdą się na naszym koncie.

Zakup doładowania w sklepie

Niemalże w każdym sklepie lub kiosku istnieje możliwość zakupu doładowania telefonu z ofertą na kartę. W tym przypadku otrzymujemy zdrapkę lub paragon na którym dokładnie opisane jest jak postępować. W przypadku karty zdrapki należy zdrapać pasek farby, która zasłania kod doładowania, a następnie wybrać na klawiaturze *100*, przepisać kod, a następnie wcisnąć # i całość zatwierdzić zieloną słuchawką. W przypadku paragonu nie trzeba zdrapywać farby. Oprócz tej różnicy, postępujemy dokładnie tak samo.

Doładowanie z telefonu na abonament

W tym przypadku możemy doładować numer Play na kartę, za pomocą innego numeru Play na abonament – kolejna faktura zostanie powiększona o wartość doładowania. Wystarczy wpisać kod i zatwierdzić go zieloną słuchawką: *111*15*1# oraz podać numer telefonu, który ma zostać zasilony wybraną kwotą.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here