Jak zapakować prezent?

Każda okazja jest dobra, aby sprawić komuś ukochanemu radość prezentem. Połowa sukcesu jest wtedy, kiedy wiemy z czego na pewno szczerze się ucieszy. Zazwyczaj jest tak, że osoba wręczająca prezent decyduje się na coś pospolitego, czego powodem jest niewiedza na temat potrzeb osoby obdarowywanej – bo przecież wszystko ma, teoretycznie tak faktycznie często jest. Czasami jednak nie ma wyjścia. Więc aby nie przyjść z pustymi rękami, przychodzimy z tym pospolitym prezentem. Jednak jest sposób, aby taki pospolity prezent stał się w pewien sposób wyjątkowy. Taką wyjątkowość można zapewnić poprzez odpowiednie zapakowanie prezentu. Sposób w jaki zostanie zapakowany, ograniczony jest tylko naszą wyobraźnią. Jak zapakować prezent pospolity tak, aby stał się wyjątkowy?

Jak zapakować prezent?

Jak zapakować prezent?Na pierwszy ogień dajmy pieniądze. Tutaj chyba jest największe pole manewru. Tradycyjnym sposobem wręczania gotówki w formie prezentu jest włożenie jej do koperty. Takie koperty są dominującym prezentem na ślubach, komuniach, osiemnastkach a nawet imieninach, urodzinach a coraz częściej i świętach. Banknoty bardzo łatwo zwija się w ruloniki, więc aby urozmaicić prezent można każdy banknot zwinąć, zawiązać na przykład wstążką czerwoną i wrzucić do pudełeczka wyłożonego specjalnym, prezentowym siankiem lub sztucznymi płatkami kwiatków. Inny sposób, trochę ryzykowny ze zwiniętymi i zawiązanymi banknotami, włożonymi do jeszcze nie nadmuchanego balonika. Obdarowana osoba, aby wyciągnąć prezent musi oczywiście ów balonik przebić (na przykład pinezką).

Na czym polega ryzyko? Rzecz jasna na tym, że balonik przedwcześnie z przyczyn środowiskowych sam wybuchnie, tym samym rozsypując prezent (w najgorszym wypadku na dworze, gdy jest bardzo niekorzystna pogoda). Pieniądze można zwijać i wkładać w przeróżne rzeczy, można z nich tworzyć nawet origami, jednak nie samymi pieniędzmi zazwyczaj są obdarowywani nasi bliscy.

Inne sposoby na zapakowanie prezentu

Drobne prezenty typu biżuteria, zegarek itp. można zapakować w dość już znany, ale niezmiennie zabawny sposób – chodzi o pakowanie małego pudełka w większe i tak aż do oporu, im więcej tym lepiej. Z każdym kolejnym pudełkiem, ciekawość obdarowywanego będzie wzrastać. Innym częstym prezentem jest alkohol. Można tutaj zabawić się z przystrajaniem butelki, sprawiając, że będzie pasowała do konkretnej osoby, dzięki jakimś napisom albo grafikom czy naklejkom.

Każdy prezent powinien cieszyć, ale gdy szczerze pragniemy radości ukochanej osoby to postarajmy się, aby była ona jak największa a sam podarunek jak najlepiej zapamiętany.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here