Najlepsze gadżety dla nerda! Sprawdź co mu kupić!

Rozwój internetu sprawił, że dzisiejszy świat musiał wytworzyć określenie na osoby zanurzone w wirtualności do przesady. Tak powstał termin ‘nerd’, a więc ktoś kto poza komputerem życia nie ma. Nawet jeśli jest w tym trochę zabawy i przesady, to warto pomyśleć o maniaku komputerowym i sprezentować mu coś z tej listy. Z pewnością będzie zadowolony!

Kubek geeka – ‘geek’ to kolejne określenie związane z nowoczesną technologią. Dziś geek to osoba, która w nadmierny, ale całkowicie profesjonalny sposób zgłębia tajniki jednego wycinka rzeczywistości. Kubek ten nada się doskonale dla każdego nerda.

Wycieraczka Pac-Man – pachnie tu nieco starą szkołą, ale Pac-Man to gra, która stała się kultową na całym świecie. Każdy komputerowiec doceni taki prezent i szybko zamieni swoją starą wycieraczkę, by nie było wątpliwości, kto zamieszkuje ten dom.

Pikselowe rękawice – coś dla nieco młodszych, zwłaszcza dla fanów popularnej gry Minecraft. Pikselowe rękawice mogą przynieść dużo śmiechu i fajnej zabawy.

Korki informatyka – to zestaw korków do wina i innych napojów, których zakończeniem są przyciski od starych klawiatur. Naprawdę zabawne!

Podkładki dyskietki – coś dla miłośnika dawnych czasów. Dyskietka służyła kiedyś za nośnik danych, zanim została wyparta przez płyty CD oraz DVD. Dziś to atrybut nerda w czystej postaci.

Grzejące rękawiczki – coś prostego i przydatnego zarazem. Granie w zimnych pomieszczeniach może bowiem sprawiać, że nasze ruchy będą zdecydowanie słabsze niż zazwyczaj. Dlatego dzięki działającym na USB rękawiczkom nigdy nie przegrasz!

R2-D2 biurkowy odkurzacz – cóż za praktyka i finezja w jednym! To drobny i skromny odkurzacz na okruszki i do czyszczenia zabrudzonej klawiatury. Zamknięto go w doskonałym towarzystwie, dzięki czemu na biurku pojawia się dla nas słynny „artu” z Gwiezdnych Wojen.

Antystresowy młot Thora – jeden z tych gadżetów Marvell z 4gift.pl, które szczególnie przypadną do gustu każdemu fanowi legendarnej serii komiksowej. Antystresowy młot idealnie sprawdzi się zawsze wtedy, kiedy gra okaże się być lepsza od niego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here