Rodzaje liposukcji, które warto znać

Zabiegi modelujące sylwetkę i pozwalające nam osiągnąć wymarzoną linię z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Jednak liposukcja od wielu lat wiedzie wśród nich prym i jest zabiegiem, o którym słyszeli niemalże wszyscy. Ale wraz z upływem lat powstają jej nowe, często bardziej skuteczne rodzaje, o których często nie mamy pojęcia. Warto poznać najważniejsze z nich i wybrać sposób na pozbycie się tłuszczu, który będzie dla nas najlepszy.

Liposukcja wodna

Liposukcja wodna, inaczej zwana Body Jet, jest jedną z najchętniej wybieranych metod odsysania tłuszczu z różnych partii ciała. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim temu, że jest niezwykle bezpieczna oraz niebyt inwazyjna. Dzięki specjalnemu roztworowi wody komórki tłuszczowe są odseparowywane od tkanki łącznej, a następnie usuwane. Jest to bardzo delikatny zabieg, dlatego ryzyko dużych obrzęków znacznie maleje i szybciej można zobaczyć pierwsze efekty. Mimo wszystko nie powinien być stosowany w przypadku osób, które zmagają się z cukrzycą, nadciśnieniem, chorobami serca czy z zaburzeniami krzepliwości krwi. Jeśli marzy Ci się taka liposukcja cena z pewnością też jest jedną z interesujących Cię kwestii. Niestety taki zabieg nie należy do najtańszych i warto wcześniej odłożyć na niego nieco więcej pieniędzy. Mimo wszystko istnieje również dobra wiadomość – jeśli chodzi o odsysanie tłuszczu z brzucha cennik często się zmienia w zależności od sezonu. Dlatego w okresie powakacyjnym możesz trafić na bardzo atrakcyjne promocje.

Liposukcja ultradźwiękowa

Ten sposób pozbycia się zbędnego tłuszczu jest całkowicie nieinwazyjny i równie skuteczny co inne zabiegi. Polega na wykorzystywaniu specjalnej energii do rozbicia komórek tłuszczowych, które potem są wchłanianie przez organizm w bardzo naturalny sposób. Większość gabinetów kosmetycznych używa też specjalnych żelów, które zwiększają skuteczność zabiegów. Warto pamiętać, że przed zabiegiem oraz kilka dni po jego wykonaniu trzeba pić duże ilości wody, które sprawią, że efekty będą szybciej widoczne. Nie można także uważać, że ze względu na małą inwazyjność, wolno nam pominąć rozmowę z lekarzem. Mimo wszystko istnieją pewne przeciwwskazania, które wykluczają możliwość wykonania zabiegu. Trzeba także zwrócić uwagę na fakt, że aby uzyskać zadowalający efekt, często należy wykonać całą serię zabiegów. Ale jeśli chodzi o odsysanie tłuszczu z brzucha cennik rzadko kiedy jest wygórowany i często można trafić na oferty godne uwagi. Kiedy naprawdę zależy Ci na takim zabiegu jak liposukcja cena zazwyczaj jest drugoplanowym problemem, z którym można sobie szybko poradzić, odkładając potrzebną sumę pieniędzy.

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here