Miłośnicy egzotycznych wypraw mogą znaleźć dla siebie coraz więcej atrakcyjnych ofert. Znane biura podróży chętnie stawiają na egzotykę, dzięki czemu Afryka w ich ofercie pojawia się coraz częściej. Czy na takie kierunki, jak Zanzibar Kenia, Tanzania lub inne państwo afrykańskie warto postawić? Tak. Dla turystów kochających piękne widoki, piaszczyste plaże i moc słońca, z pewnością będą one atrakcyjnymi kierunkami podróży. Kenia to atrakcyjny cel podróży, kojarzony z takimi ciekawostkami, jak jezioro Wiktorii, miasto Kisumu czy pozostałości Fort Jesus. Mombasa, Nairobi – oto kolejne punkty, które na turystycznej mapie Kenii zajmują coraz ważniejsze miejsce.

Masai Mara oraz takie parki narodowe, jak Amboseli czy Tsavo to kolejne obiekty, którymi Kenia może oczarować każdego miłośnika podróży. A co oferuje miłośnikom egzotyki nieco mniej znany Zanzibar? By przekonać się o tym, jak atrakcyjna może być oferta tego kraju, wystarczy zajrzeć na stronę logostour.pl, na której umieszczono wiele ciekawych propozycji zwiedzania tej należącej do Tanzanii wyspy. Oprócz pięknych plaż warto tu odwiedzić miasto Zanzibar, a dokładniej – jego najstarszą część. To Stone Town – wyjątkowa dzielnica, której wyjątkowość potwierdza wpis na słynną listę UNESCO. Stone Town to wyjątkowy klimat i piękna okolica, to również mieszanka kultur oraz religii. Na Zanzibarze można też spędzić czas na poznawaniu miejscowych plantacji przypraw lub na wycieczkach po terenie afrykańskich parków narodowych. Dzięki takiej wyprawie każdy z nas będzie mógł nacieszyć się aktywnym wypoczynkiem w wyjątkowej scenerii, a jednocześnie zdobyć wiele cennych informacji na temat świata afrykańskiej przyrody.

https://logostour.pl/kenia-tanzania-wyspa-zanzibar-2018

Wyprawy na teren Afryki dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń każdemu z nas. W ich trakcie można się bardzo szybko przekonać, że ten niezwykły kontynent to niezwykłe kraje oraz wyjątkowo zróżnicowana oferta wypoczynku. Kenia, Tanzania, RPA – to tylko wybrane kraje, którym w tej części świata warto poświęcić swój czas.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here