Jak zagadać do dziewczyny?

Kiedy chłopak jest nieśmiały, ma słaby charakter, nie bardzo wie, jak zagadać do dziewczyny. Jego obawy nie są uzasadnione, ponieważ nie wie, jak ona zareaguje, jeśli będzie próbować z nią rozmawiać. Oczywiście – może uciec, jeśli palnie coś głupiego, ale może też z przyjemnością słuchać tego, co mówimy i co ważne, w jaki sposób. Jest kilka sposobów na to, żeby nasza rozmowa wypadła dobrze i bez krępacji.

Jak zagadać do dziewczyny?

Jak zagadać do dziewczyny?Przede wszystkim pewność siebie. Ale taka pozytywna, nie przesadzona. Dziewczyny lubią, jak podczas spotkania facet ma nad tym spotkaniem kontrolę, pyta się, czy wszystko w porządku, czy na sali nie jest zimno, czy dobra kawa i ciastko i w końcu kiedy w którym momencie zapłacić na kawę, przepuszcza w drzwiach, odwozi ją do domu.

To są może takie szczegóły, ale na to na pierwszych spotkaniach zwraca się szczególną uwagę. Aby rozpocząć taką rozmowę z dziewczyną, której nie znamy, musimy zobaczyć, czy obok niej nie ma jakiegoś faceta, bo przecież nie chcemy wracać do domu z podbitym okiem. Tak więc jeśli jest sama, to już mały punkt po naszej stronie (co nie znaczy, że nie ma faceta, ale tego nie możemy wyczuć na odległość, ani czytać jej w jej myślach).

To, w jaki sposób zagadniemy do niej, zależy od miejsca i sytuacji, w której się na tą obecną chwilę znajdujemy

Jeśli jedziesz autobusem, czy tramwajem, a dziewczyna, która się podoba stoi i nieważne, ze na drugim końcu pojazdu. Po prostu podejdźmy i zapytajmy, czy nie chciałaby usiąść. Może cię wyśmiać, może odpowiedzieć, że jest młoda i postoi i strzelić focha, ale może też się miło uśmiechnąć, podziękować i usiąść na wskazane przez ciebie miejsce. A jeśli poszedłeś na kawę, siedzisz, pijesz ją i widzisz, że dziewczyna kilka stolików dalej również jest sama?

A czemu by nie podejść i zapytać się, czy mógłbyś się przysiąść, bo picie kawy samemu nie smakuje tak, jak we dwoje? Tu również może się zdarzyć, że zostaniesz przyjęty negatywnie, ale pamiętaj – jeżeli nie spróbujesz, nie będziesz wiedział, a później możesz się zastanawiać i żałować, czemu jednak nie zagadałeś do niej. Jeżeli podoba się tobie dziewczyna i jest szansa, żeby z nią porozmawiać, w żadnym wypadku nie zmarnuj tej szansy. Jeśli odmówi – grzecznie przeproś i odejdź. Jak dostać kosza, to tylko z klasą. Obrażanie się nie ma większego sensu, przecież się nie znacie i już nie zobaczycie. Tak więc odwagi, pewności siebie i do przodu – na pewno jakaś dziewczyna czeka.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here