Jakie zalety ma mydło w piance?

Mydło w piance to bardzo popularny środek myjący, który szerokie zastosowanie znalazł w takich instytucjach publicznych jak np.: restauracje, hotele, czy warsztaty samochodowe. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą poznać największe zalety mydła w piance.

Jakie korzyści?

Dla większości przedsiębiorców największą zaletą mydła w piance jest oczywiści to, że dzięki niemu można znacząco obniżyć zużycie wody i środków myjących. Mydło w piance charakteryzuje się spienioną konsystencją, dzięki czemu możliwe jest błyskawiczne i wygodne umycie rąk. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że w publicznych łazienkach będą mniejsze kolejko do umywalki.

Piana ma bardzo gęstą strukturę, dzięki czemu idealnie rozprowadza się w dłoni. Woda wykorzystywana jest jedynie do spłukiwania rąk. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, ale dzięki ograniczeniu kontaktu dłoni z wodą, skóra jest zdecydowanie lepiej nawilżona. Jest to idealny wybór dla tych osób, które mają skłonność do wysuszania się skóry.

Higiena na wysokim poziomie

Mydło w piance jest nie tylko bardzo wygodne i tanie w użytkowaniu, ale również bardzo higieniczne. Nowoczesne mydła w piance mogą pochwalić się taką samą wydajnością, jak zwykłe mydełka w kostce.

W miejscach publicznych mydełka w kostce dotykane są przez wiele osób, dlatego też nie jest to zbyt higieniczne rozwiązanie. Dzięki profesjonalnym dozownikom i mydle w piance, można rozwiązać ten problem. Mydło w piance w chwili obecnej jest najlepszą alternatywą nie tylko dla zwykłego mydła, ale również dla mydła w płynie.

Kluczowe cechy mydła w pianie

Mydło w pianie bez żadnego większego problemu można zmywać nie tylko wodą, ale również nawilżonymi chusteczkami albo suchymi ręcznikami. Z praktycznego punku widzenia oznacza to, że dozowniki spieniające mogą być zamontowane nawet w tych pomieszczeniach, które nie są wyposażone w zlew.

Godne polecenia są przede wszystkim dozowniki z systemami zamkniętymi, które mogą pochwalić się największym poziomem higieniczności. Mydło w pianie może być sprzedawane również w specjalnych buteleczkach, które nie wymagają montażu dodatkowego dozownika, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo gotówki.

Mydło w pianie znajdziesz w ofercie E-hihiena24.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here