Lipolaser urządzenie

0
1717

Lipolaser jest kolejnym z zabiegów, które proponują nam gabinety kosmetyczne oraz gabinety medycyny estetycznej. Lipolaser jest coraz częściej wybieranym zabiegiem zarówno rzez kobiety jak i mężczyzn. Zabieg ten jest skuteczny w walce z nadmiarem komórek tłuszczowych w organizmie. Niszczy je i redukuje ich namnażanie, jest bezpieczny i nie niszczy sąsiadujących tkanek i naczyń krwionośnych. Jest to niezwykle skuteczna metoda walki z nagromadzonym tłuszczem.

Lipolaser – jak działa

Lipolaser jest urządzeniem emitującym światło o długości 650 nm. Taka wiązka światła przenika przez kolejne warstwy skóry bezpośrednio do komórek tłuszczowych, w których dochodzi do rozbicia tłuszczu na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. W następnej kolejności są one przetransportowywane do układu limfatycznego, skąd są wydalane z organizmu.

Dzięki dodatkowej głowicy lipolaser wpływa stymulująco na układ limfatyczny. Laser nie niszczy błon komórkowych, jedynie w kontrolowany sposób zmniejsza ich objętość. Dodatkowo laser zapobiega wiotczeniu skóry, a co za tym idzie nie powoduje dużych ubytków i nierówności w skórze. Zabieg ten przeznaczony jest dla osób, które szybko i bezboleśnie chcą wysmuklić swoje ciało i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Dlaczego warto wybrać lipolaser?

Do zalet w stosowaniu lipolasera należy zaliczyć:

– redukcję tkanki tłuszczowej,

– wymodelowanie sylwetki,

– regeneracja skóry,

– efekt odmłodzenia,

– cellulit,

– możliwość wyszczuplenia wybranych partii ciała,

– zabieg jest bezbolesny,

– bezinwazyjny,

– daje szybkie i zadowalające efekty.

Lipolaser – jak często i ile zabiegów?

W celu uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów przynajmniej dwa razy w tygodniu. Oczywiście wszystko zależy od wybranej partii ciała i może trwać od 10 do góra 45 minut. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Najczęstszymi obszarami poddawanymi zabiegowi są: brzuch, uda, pośladki, ramiona, łydki oraz boczki i drugi podbródek.

Dzięki użyciu lipolasera można wymodelować wszystkie partie ciała bez konieczności spędzania długich godzin na siłowni. Po zabiegu warto zadbać o jeszcze lepsze efekty, które osiągniemy stosując lekką dietę, pijąc dużo płynów, warto również zadbać o odpowiedni wysiłek fizyczny, dzięki czemu będzie można wyeliminować efekt jo-jo. Należy również pamiętać o specjalnych preparatach stosowanych w celu ujędrniania miejsc, w których przeprowadzony został zabieg.

Przeciwskazania do zabiegu

Przed wykonaniem zabiegu pacjent powinien skonsultować się z lekarzem. Jednak istnieje szereg przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu. Najważniejszymi są:

– ciąża,

– karmienie piersią,

– wszczepiony rozrusznik serca,

– implanty,

– wysokie ciśnienie,

– wrzody na żołądku,

– choroba nowotworowa,

– cukrzyca,

– widoczne rany na skórze,

– zbyt wysokie ciśnienie krwi,

– problemy ze skórą,

– stosowanie niektórych leków,

– epilepsja,

– problem z krzepliwością krwi,

– alergie skórne,

– wysypki o niewiadomym pochodzeniu,

– zakrzepice żylne,

– menstruacja,

– wiek poniżej 18 roku życia

– przeziębienie,

– AZS.

Lipolaser – urządzenie w sklepie ze sprzętem kosmetycznym

Na rynku dostępnych jest wiele różnych laserów, jednak najbardziej popularnymi, które są używane w gabinetach kosmetycznych są:

– FERRI LIPOSTAR Lipolaser,

Lipolaser Xante Mimari,

MEDIKA LIPOLASER DUO,

LipoLaser XS,

Lipolaser L651,

Lipolaser Advanced,

Lipolaser BodyLipo C4.

Ważne jest nie tylko użycie najlepszego i dostępnego sprzętu, ale również fachowa i rzetelna wiedza osoby wykonującej zabieg. Ponieważ tylko dzięki odpowiedniemu dobraniu tych dwóch czynników będziemy mogli cieszyć się doskonałym i zadowalającym efektem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here