Malediwy

Codzienna praca, stresy dają nam się mocno we znaki. Dlatego też na wakacje często poszukujemy oryginalnego kierunku, który jednocześnie pozwoli nam posmakować prawdziwej egzotyki, odpocząć, zrelaksować się i naładować pozytywnie na resztę roku. Jaki raj warto wybrać?

Malediwy – po prostu się odpręż

Do wakacyjnego leniuchowania z pewności doskonale nadają się Malediwy. Te małe wyspy położone na południe od Indii charakteryzują się przede wszystkim ogromnymi plażami w całości wysypanymi drobnym, bieluteńkim piaskiem. Do tego dochodzą palmy oraz krystalicznie wręcz czysta woda. Wycieczka na Malediwy to prawdziwa idylla dla wszystkich, którzy w końcu chcą trochę odetchnąć. Co jednak możemy zrobić, aby podróż na Malediwy miała w sobie także aspekt przygody i ekscytacji?

Sri Lanka – wyspa herbatą pachnąca

Otóż można połączyć wycieczkę na Malediwy z wyprawą na Sri Lankę. Jakie atrakcje znajdziemy na tej wyspie? Przede wszystkim jest to wyspa buddyjska – liczne tu będą przeróżne klasztory. Ponadto wycieczka na Sri Lankę obowiązkowo musi mieć jako główny punkt programu zwiedzanie pól herbacianych oraz degustację herbaty, która przecież znana jest na cały świat.

Jednak to nie wszystko. Trzeba bowiem koniecznie wspomnieć o tym, że Sri Lanka to bardzo zróżnicowany krajobrazowo ląd. Na południu znajdziemy piękne plaże oraz będziemy mieć możliwość zaobserwowania wielu gatunków zwierząt, jak chociażby żółwi czy wielorybów oraz oryginalnego połowu przez mieszkańców. Zaś centrum Sri Lanki to lasy dżunglowe z wyjątkowym ptactwem i florą

Wycieczka na Malediwy i Sri Lankę z Logostour

Jak jedna zorganizować taką wspaniałą wyprawę na Malediwy i na Sri Lankę, żeby w końcu odpocząć od codzienności? Otóż z pomocą przychodzi tu biuro Logostour. Zapewniamy przeżycie wszystkich wspomnianych wyżej atrakcji oraz wycieczkę, jakiej nigdy się nie zapomina a także pełne bezpieczeństwo i komfort. Dokładna oferta znajduje się na stronie internetowej www.logostour.pl – zapraszamy do zapoznania się z nią!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here