Mata ochronna pod fotelik doskonałym zabezpieczeniem siedzeń

Maty ochronne pod fotelik – niezbędne akcesoria przy zakupie fotelików samochodowych

W dzisiejszych czasach nie możliwym byłoby przewożenie dziecka w samochodzie bez umieszczenia go w odpowiednim oraz dostosowanym do jego wagi i wzrostu – specjalnym foteliku dziecięcym.  Dzięki takim rozwiązaniom zapewniamy naszym dzieciom o wiele większe bezpieczeństwo podczas podróży samochodem w razie nagłych kolizji drogowych lub wypadków. Kupując fotelik samochodowy warto także pomyśleć o dodatkowych akcesoriach – dzięki którym zwiększymy komfort i wygodę naszego dziecka oraz zabezpieczymy siedzenia samochodu przez zadrapaniami i zabrudzeniami do jakich bardzo często dochodzi podczas podróży z małym dzieckiem, na przykład rozlania kolorowego soku owocowego lub mleka oraz wielu innych.

Aby ustrzec się przed tego typu – nieprzyjemnymi niespodziankami warto jest oprócz fotelika samochodowego zadbać także o specjalną ochronę siedzenia pod nim – jaką gwarantuje mata ochronna pod fotelik. Mata ochronna nie tylko chroni siedzenie naszego samochodu przed zadrapaniami oraz uszkodzeniami czy też zabrudzeniem – ale także zapewnia o wiele większe bezpieczeństwo i komfort jazdy naszemu dziecku, bowiem większość takich mat wykonana jest z antypoślizgowych oraz amortyzujących wstrząsy materiałów. Docenimy to zwłaszcza podczas konieczności nagłego hamowania, kiedy to dzięki macie ochronnej fotelik nie będzie ślizgał i przesuwał się po siedzeniu.

Maty są zwykle wykonane z wysokiej jakości żakardowych materiałów o grubej piance, odpornych na promieniowanie UV oraz zabrudzenia i poplamienia.  Mata ochronna jest dodatkowo bardzo łatwa w utrzymaniu – można ją bez trudu prać w pralce. Ponadto takie maty są w większości przypadków uniwersalne i pasują zarówno do fotelików zapinanych na pasy jak i tych z funkcją i sofix – bowiem umieszczono w nich specjalne otwory pozwalające na wczepienie podstawy fotelika do siedzenia samochodowego.

Poniżej przedstawiono listę najważniejszych zalet produktu jakim jest mata ochronna pod fotelik:

  • niezawodna ochrona siedzenia samochodu przed uszkodzeniami oraz zabrudzeniami
  • zapewnia dodatkowy komfort i bezpieczeństwo podczas przewożenia dziecka
  • uniwersalna – odpowiednia do wszystkich typów oraz modeli fotelików
  • bardzo łatwa w montażu i demontażu oraz utrzymaniu w czystości
  • cechuje ją niezwykła trwałość – dlatego posłuży nam przez długi czas
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów odpornych na zalanie oraz łatwo zmywalnych
  • posiada filtr UV
  • estetyczny wygląd

Mata pod fotelik samochodowy to jedno z niezbędnych akcesoriów o jakich powinniśmy pomyśleć przy zakupie fotelika samochodowego.  Ceny takich mat kształtują się w przedziale od dwudziestu do około stu pięćdziesięciu złotych – oczywiście wszystko zależy od tego z jakich materiałów zostały od ich producentów oraz materiałów z jakich zostały wykonane.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here