Usuwanie cellulitu - nie czekaj z tym do lata!

Cellulit jest jedną z tych niedoskonałości, z którą zmaga się rzesza kobiet na całym świecie. I choć jest to niezwykle powszechna wśród kobiet dolegliwość, to nie zmienia to faktu, że nam kobietom żyje się z nią bardzo źle i chcemy się jej pozbyć za wszelką cenę. Niestety, najczęściej bywa tak, że w zimę, gdy chowamy się za grubymi, zimowymi ubraniami, nieco o niej zapominamy i przypominamy sobie o niej dopiero wtedy, kiedy powraca lato, a wraz z nim czas na odkrywanie nóg w krótkich spodenkach, spódniczkach czy bikini. Usuwanie cellulitu nie jest wcale prostą sprawą – potrzeba tu wiele cierpliwości i samodyscypliny, a przy tym czasu, aby uzyskać efekt gładkiej i pozbawionej nierówności skóry ciała. Dlatego z likwidacją cellulitu nie powinniśmy czekać do lata. Podpowiadamy, jak powinna wyglądać walka z cellulitem krok po kroku!

Redukcja cellulitu przy pomocy domowych zabiegów pielęgnacyjnych

Wiele z nas, zauważając na swoim ciele nieestetyczny cellulit, sięga przede wszystkim po odpowiednie kosmetyki przeciwdziałające skórce pomarańczowej. Obecnie na rynku kosmetycznym znajduje się ogromna ilość tego typu preparatów – od kremów i balsamów po specjalne żele, olejki czy koncentraty antycellulitowe. Czy jednak tak naprawdę warto z nich korzystać? Oczywiście, kosmetyki pielęgnacyjne o odpowiednio dobranym składzie będą stanowić doskonałe uzupełnienie wszystkich naszych działań przeciwko cellulitowi. Nie powinniśmy jednak łudzić się, że sam krem lub oliwka do ciała pozwolą nam pozbyć się problemu cellulitu, szczególnie jeśli jest w zaawansowanym stadium rozwoju. Stosowanie wybranych kosmetyków antycellulitowych warto połączyć z regularnym wykonywaniem masaży czy peelingów ciała – tego typu domowe zabiegi pozwolą nam poprawić krążenie krwi i limfy w skórze, a jednocześnie wzmocnić działanie stosowanych kosmetyków. Bardzo ważne jest, aby wszystkie te procedury wykonywać regularnie – w taki sposób możemy doprowadzić do widocznej redukcji cellulitu, a w niektórych przypadkach nawet do jego całkowitej likwidacji.

Usuwanie cellulitu w gabinecie – zabiegi na cellulit

Cellulit II-IV stopnia może wymagać podjęcia od nas specjalistycznych działań leczniczych w celu osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Do tych specjalistycznych działań możemy zaliczyć nowoczesne zabiegi na cellulit oferowane m.in. przez specjalistów z Kliniki Miracki w Warszawie. Eksperci z Kliniki Miracki są w stanie zaoferować nam cały wachlarz skutecznych zabiegów antycellulitowych, jednak w szczególności polecają zabieg Vela Shape III wykorzystujący skojarzone działanie podczerwieni, fal radiowych i masażu próżniowego. To jedna z niewielu tak silnych i całkowicie bezinwazyjnych metod leczenia, która pozwala w sposób skuteczny, bezpieczny i niemal bezbolesny na pozbycie się cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych miejsc na ciele. Dzięki tej metodzie możemy nie tylko zredukować uporczywą skórkę pomarańczową, lecz także wymodelować ciało czy ujędrnić skórę na leczonym obszarze, uzyskując kompleksowy efekt poprawy wyglądu ciała.

Walka z cellulitem – kto powinien poddać się specjalistycznym zabiegom?

Walkę z cellulitem warto rozpocząć od domowych metod, które przy regularnym stosowaniu mogą przynieść naprawdę widoczne rezultaty poprawy wyglądu ciała. Jeśli jednak po dłuższym czasie stosowania antycellulitowego balsamu do ciała w połączeniu z masażem nie widzimy żadnych pozytywnych zmian lub po prostu zmagamy się z zaawansowanym cellulitem, warto sięgnąć po specjalistyczne metody leczenia. Pamiętajmy o tym, że większość zabiegów wymaga kilkukrotnego powtórzenia w celu uzyskania zadowalających rezultatów, dlatego serię zabiegów warto rozpocząć już dziś, aby na wiosnę cieszyć się pięknymi i gładkimi nogami.

Więcej informacji na temat usuwania cellulitu metodą Vela Shape III znajdziesz na stronie:

https://klinikamiracki.pl/vela-shape-iii/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here